Produkte > KYOCERA AVX > 1808GA221KAT1A
1808GA221KAT1A
1808GA221KAT1A Kyocera AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV 220pF C0G 1808 1 0% Tol HV
auf Bestellung 376 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808GA221KAT1A Kyocera AVX
Description: CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 220 pF.
Weitere Produktangebote 1808GA221KAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808GA221KAT1A 1808GA221KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 220pF 2000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
1808GA221KAT1A 1808GA221KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 220 pF