Produkte > KYOCERA AVX > 1808GC332KAZ1A
1808GC332KAZ1A
1808GC332KAZ1A KYOCERA AVX
HV-FlexitermMLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808GC332KAZ1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808GC332KAZ1A 1808GC332KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 850 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
1808GC332KAZ1A 1808GC332KAZ1A Hersteller : Kyocera AVX HV_FlexitermMLCC-777094.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV 3300pF X7R 1808 10% Tol HV
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
1808GC332KAZ1A 1808GC332KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1808 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 77 Stücke:
auf Bestellung 77 Stücke: