Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1808HA820KAT1A
1808HA820KAT1A
1808HA820KAT1A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 82pF 3000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 699 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 544
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808HA820KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 82PF 3KV C0G/NP0 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808HA820KAT1A 1808HA820KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 82PF 3KV C0G/NP0 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
1808HA820KAT1A 1808HA820KAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX_HV_MLCC-3084817.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3KV 82pF C0G 1808 10 % Tol HV
auf Bestellung 2942 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
Mindestbestellmenge: 10
1808HA820KAT1A 1808HA820KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 82pF 3000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 699 Stücke:
1808HA820KAT1A Hersteller : AVX AVX-HV_MLCC.pdf