Produkte > KYOCERA AVX > 1808HC102MAT1A
1808HC102MAT1A
1808HC102MAT1A Kyocera AVX
AVX_HV_MLCC-3084817.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 1000pF X7R 1808 20%
auf Bestellung 6747 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808HC102MAT1A Kyocera AVX
Description: CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1808HC102MAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808HC102MAT1A 1808HC102MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 3000V X7R 20% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 49 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
1808HC102MAT1A 1808HC102MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1000 pF