Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1808HC182KAZ1A
1808HC182KAZ1A
1808HC182KAZ1A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0018uF 3000V X7R 10% Pad SMD 1808 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 6500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808HC182KAZ1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1800PF 3KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1800 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808HC182KAZ1A 1808HC182KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.0018uF 3000V X7R 10% Pad SMD 1808 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 6500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
1808HC182KAZ1A 1808HC182KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 1800PF 3KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1800 pF
auf Bestellung 6 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
1808HC182KAZ1A 1808HC182KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV_FlexitermMLCC-3162604.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 1800pF X7R 1808 10% Flex Soft
auf Bestellung 919 Stücke:
auf Bestellung 3 Stücke:
1808HC182KAZ1A 1808HC182KAZ1A Hersteller : AVX HV_FlexitermMLCC-777094.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3KV 1800pF X7R 1808 10% Tol HV
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 1800 pF