Produkte > KYOCERA AVX > 1808HC471KAT1A
1808HC471KAT1A
1808HC471KAT1A Kyocera AVX
AVX_HV_MLCC-3084817.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 470pF X7R 1808 1 0%
auf Bestellung 1345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808HC471KAT1A Kyocera AVX
Description: CAP CER 470PF 3KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 470 pF.
Weitere Produktangebote 1808HC471KAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808HC471KAT1A 1808HC471KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxhvmlcc.pdf Cap Ceramic 470pF 3000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 50 Stücke:
1808HC471KAT1A Hersteller : AVX AVX-HV_MLCC.pdf 07+;
auf Bestellung 60000 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
1808HC471KAT1A 1808HC471KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 470PF 3KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 470 pF