Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250100JCTPY2
1808JA250100JCTPY2
1808JA250100JCTPY2 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 250VAC C0G/NP0 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 605 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250100JCTPY2 Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 250VAC C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote 1808JA250100JCTPY2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808JA250100JCTPY2 1808JA250100JCTPY2 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 10PF 250VAC C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Applications: Safety
Ratings: X1
Capacitance: 10 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1808JA250100JCTPY2 1808JA250100JCTPY2 Hersteller : Knowles Syfer SYFT_S_A0003519618_1-2519999.pdf Safety Capacitors 10pF C0G (NP0) 1808 5percent