Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250101JKTS2X
1808JA250101JKTS2X
1808JA250101JKTS2X Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1808JA250101JKTS2X
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 100PF 250VAC C0GNP0 1808
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X2
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 2444 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250101JKTS2X Knowles Syfer
Description: CAP CER 100PF 250VAC C0GNP0 1808, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X2, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote 1808JA250101JKTS2X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808JA250101JKTS2X 1808JA250101JKTS2X Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1808JA250101JKTS2X Description: CAP CER 100PF 250VAC C0GNP0 1808
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Ratings: AEC-Q200, X2
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF