Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250102JGTS2X
1808JA250102JGTS2X
1808JA250102JGTS2X Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1808JA250102JGTS2X
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 2555 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250102JGTS2X Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1808JA250102JGTS2X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808JA250102JGTS2X 1808JA250102JGTS2X Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1808JA250102JGTS2X Description: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X2
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF