Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250151JKTSYX
1808JA250151JKTSYX
1808JA250151JKTSYX Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1808JA250151JKTSYX
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 150PF 250VAC C0GNP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.195" L x 0.079" W (4.95mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250151JKTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 150PF 250VAC C0GNP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.195" L x 0.079" W (4.95mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808JA250151JKTSYX 1808JA250151JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1808JA250151JKTSYX Description: CAP CER 150PF 250VAC C0GNP0 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
auf Bestellung 1526 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
1808JA250151JKTSYX 1808JA250151JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer Knowles_EnhancedSafetyDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1808 250Vac Safety X1,Y2 TUV/UL certified 150pF 5% C0G/NP0(1B) AEC-Q200