Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1808JA250152KXRSPU
1808JA250152KXRSPU
1808JA250152KXRSPU Syfer Technology
4081767200549988840817647945119960safetydatasheet.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic Suppression X2/Y3 0.0015uF 250VAC X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250152KXRSPU Syfer Technology
Description: CAP CER 1500PF 250V X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 1500 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808JA250152KXRSPU 1808JA250152KXRSPU Hersteller : Syfer Technology 4081767200549988840817647945119960safetydatasheet.pdf Cap Ceramic Suppression X2/Y3 0.0015uF 250VAC X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
1808JA250152KXRSPU 1808JA250152KXRSPU Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 1500PF 250V X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 1500 pF