Produkte > KNOWLES SYFER > 1808JA250470KCTSY2
1808JA250470KCTSY2
1808JA250470KCTSY2 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 250VAC C0G/NP0 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 1452 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808JA250470KCTSY2 Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 250VAC C0G/NP0 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 47 pF.
Weitere Produktangebote 1808JA250470KCTSY2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808JA250470KCTSY2 1808JA250470KCTSY2 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 47PF 250VAC C0G/NP0 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 47 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1808JA250470KCTSY2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_EnhancedSafetyDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47pF 1808 Y2/X1 Unmarked