Produkte > KNOWLES SYFER > 1808Y2K00222KST
1808Y2K00222KST
1808Y2K00222KST Knowles Syfer
AEC-Q200
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1808 2000VDC 2.2NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 1208 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808Y2K00222KST Knowles Syfer
Description: 1808 2000VDC 2.2NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 1808Y2K00222KST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808Y2K00222KST 1808Y2K00222KST Hersteller : Knowles Syfer AEC-Q200 Description: 1808 2000VDC 2.2NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF