Produkte > KNOWLES SYFER > 1808Y3K00561KNT
1808Y3K00561KNT
1808Y3K00561KNT Knowles Syfer
X8R.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 560PF 3KV X8R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 917 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808Y3K00561KNT Knowles Syfer
Description: CAP CER 560PF 3KV X8R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.
Weitere Produktangebote 1808Y3K00561KNT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808Y3K00561KNT 1808Y3K00561KNT Hersteller : Knowles Syfer X8R.aspx Description: CAP CER 560PF 3KV X8R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X8R
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF