Produkte > KNOWLES SYFER > 1808Y4K00222KXT
1808Y4K00222KXT
1808Y4K00222KXT Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage, Soft Termination
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808Y4K00222KXT Knowles Syfer
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Soft Termination, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 5480 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
1808Y4K00222KXT Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 4KV 10% 1808