Produkte > KNOWLES SYFER > 1808YA250331KXTSY2
1808YA250331KXTSY2
1808YA250331KXTSY2 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808YA250331KXTSY2 Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 330 pF.
Weitere Produktangebote 1808YA250331KXTSY2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808YA250331KXTSY2 1808YA250331KXTSY2 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 330 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1808YA250331KXTSY2 1808YA250331KXTSY2 Hersteller : Knowles Syfer SYFT_S_A0003519618_1-2519999.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 1808 Y2/X1 Unmarked