Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 180R680JT500XC100
180R680JT500XC100 KYOCERA AVX Components
180r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 68pF 500V C0G 5% Pad SMD 175°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details 180R680JT500XC100 KYOCERA AVX Components
Description: MLC A/B/R, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0709 (1823 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.070" L x 0.090" W (1.78mm x 2.29mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Capacitance: 68 pF.
Weitere Produktangebote 180R680JT500XC100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
180R680JT500XC100 Hersteller : KYOCERA AVX 180r.pdf Description: MLC A/B/R
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0709 (1823 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.070" L x 0.090" W (1.78mm x 2.29mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Capacitance: 68 pF