Produkte > API DELEVAN > 1812-153J
1812-153J
1812-153J API Delevan
1812.pdf
Hersteller: API Delevan
Inductor RF Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 0.283A 2.5Ohm DCR 1812 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812-153J API Delevan
Description: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 17MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 283 mA.
Weitere Produktangebote 1812-153J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812-153J 1812-153J Hersteller : API Delevan Inc. page25_1812.pdf Description: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 283 mA
Produkt ist nicht verfügbar
1812-153J 1812-153J Hersteller : API Delevan 1812-24390.pdf RF Inductors - SMD 15uH 5%