Produkte > 181 > 1812-563J
1812-563J
1812.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 58478 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812-563J
Description: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 191 mA.
Weitere Produktangebote 1812-563J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812-563J 1812-563J Hersteller : API Delevan Inc. 1812.pdf Description: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 191 mA
Produkt ist nicht verfügbar
1812-563J 1812-563J Hersteller : API Delevan 1812-24390.pdf RF Inductors - SMD 56uH 5%