1812-682J
1812-682J API Delevan Inc.
1812.pdf
Hersteller: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 27MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 409 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812-682J API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 27MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 409 mA.
Weitere Produktangebote 1812-682J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812-682J 1812-682J Hersteller : API Delevan 1812-24390.pdf Fixed Inductors 6.8uH 5%