Produkte > KYOCERA AVX > 18121C225KAT4A
18121C225KAT4A
18121C225KAT4A KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43JR72A225KS NEW GLOBAL PN 100V 2.2uF A 581-KGM43JR72A225KS
auf Bestellung 10774 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18121C225KAT4A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18121C225KAT4A 18121C225KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 3481 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
18121C225KAT4A 18121C225KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF