Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18121C225MAT2A
18121C225MAT2A
18121C225MAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 20% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18121C225MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18121C225MAT2A 18121C225MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
Mindestbestellmenge: 6
18121C225MAT2A 18121C225MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43JR72A225MV NEW GLOBAL PN 100V 2.2uF A 581-KGM43JR72A225MV
18121C225MAT2A 18121C225MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 20% Pad SMD 1812 125°C T/R