Produkte > KNOWLES SYFER > 181230160335JXT
181230160335JXT
181230160335JXT Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812
Tolerance: ±5%
Features: Non-Magnetic, Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 181230160335JXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812, Tolerance: ±5%, Features: Non-Magnetic, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 414 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
181230160335JXT 181230160335JXT Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF