Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18123A104GBT1A
18123A104GBT1A
18123A104GBT1A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 25V C0G 2% Pad SMD 1812 125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18123A104GBT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 18123A104GBT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18123A104GBT1A 18123A104GBT1A Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP CER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
18123A104GBT1A 18123A104GBT1A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_Dielectric-2952720.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .10uF 2% 1812