Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18123A153FAT2A
18123A153FAT2A
18123A153FAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.015uF 25V C0G 1% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18123A153FAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.015UF 25V NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF.
Weitere Produktangebote 18123A153FAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18123A153FAT2A 18123A153FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 0.015UF 25V NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Produkt ist nicht verfügbar
18123A153FAT2A 18123A153FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43BCG1E153FV NEW GLOBAL PN 25V .015uF A 581-KGM43BCG1E153FV