Produkte > KYOCERA AVX > 18123A223FAT2A
18123A223FAT2A
18123A223FAT2A KYOCERA AVX
C0GNP0-Dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 25V NP0 1812
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18123A223FAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 25V NP0 1812, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 18123A223FAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18123A223FAT2A 18123A223FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0dielectric.pdf Cap Ceramic 0.022uF 25V C0G 1% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
18123A223FAT2A 18123A223FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43BCG1E223FV NEW GLOBAL PN 25V .022uF A 581-KGM43BCG1E223FV