Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18123A223JAT2A
18123A223JAT2A
18123A223JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 25V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18123A223JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.022UF 25V C0G/NP0 1812, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18123A223JAT2A 18123A223JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 0.022UF 25V C0G/NP0 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
18123A223JAT2A 18123A223JAT2A Hersteller : Kyocera AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43BCG1E223JV NEW GLOBAL PN 25V .022uF A 581-KGM43BCG1E223JV
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Mindestbestellmenge: 10
18123A223JAT2A Hersteller : KEMET C0GNP0-KGM.pdf SMD
18123A223JAT2A 18123A223JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0dielectric.pdf Cap Ceramic 0.022uF 25V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
18123A223JAT2A 18123A223JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22nF; 25V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 1812; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1812
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 22nF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 25V