Produkte > KYOCERA AVX > 18123C105KAT2A
18123C105KAT2A
18123C105KAT2A KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43FR71E105KV NEW GLOBAL PN 25V 1uF X7 A 581-KGM43FR71E105KV
auf Bestellung 657 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18123C105KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18123C105KAT2A 18123C105KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 867 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
18123C105KAT2A 18123C105KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
18123C105KAT2A 18123C105KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1812; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1812
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1µF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 25V