Produkte > KYOCERA AVX > 18123D106MAT2A
18123D106MAT2A
18123D106MAT2A KYOCERA AVX
cx5r-KGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 543 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18123D106MAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18123D106MAT2A 18123D106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43JR51E106MV NEW GLOBAL PN 25V 10uF X A 581-KGM43JR51E106MV
auf Bestellung 199 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
18123D106MAT2A 18123D106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% Pad SMD 1812 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
18123D106MAT2A 18123D106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Produkt ist nicht verfügbar
18123D106MAT2A 18123D106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 25V; X5R; ±20%; SMD; 1812; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1812
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 10µF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 25V