Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18125G106ZAT2A
18125G106ZAT2A
18125G106ZAT2A KYOCERA AVX Components
cy5v.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1812 85°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18125G106ZAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10UF 50V Y5V 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18125G106ZAT2A 18125G106ZAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cy5v.pdf Cap Ceramic 10uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1812 85°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 2000 Stücke:
18125G106ZAT2A 18125G106ZAT2A Hersteller : KYOCERA AVX 18125G106ZAT2A_DS.pdf Description: CAP CER 10UF 50V Y5V 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 317 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
18125G106ZAT2A 18125G106ZAT2A Hersteller : Kyocera AVX avx_09172018_Y5V_Dielectric_Aug_2001.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10uF Y5V 1812 -2 0% +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF