Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18127A222JAT2A
18127A222JAT2A
18127A222JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 500V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18127A222JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18127A222JAT2A 18127A222JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 500V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 319 Stücke:
Mindestbestellmenge: 208
auf Bestellung 319 Stücke:
Mindestbestellmenge: 184
18127A222JAT2A 18127A222JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM43BCG2H222JV NEW GLOBAL PN 500V 2200p A 581-KGM43BCG2H222JV
auf Bestellung 606 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
18127A222JAT2A 18127A222JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 2200 pF
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF