Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1812AA101JAT1A
1812AA101JAT1A
1812AA101JAT1A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 729 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 520
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812AA101JAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1812, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812AA101JAT1A 1812AA101JAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxhvmlcc.pdf Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
1812AA101JAT1A 1812AA101JAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1812
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
1812AA101JAT1A 1812AA101JAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 100pF C0G 1812 5 % Tol HV
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 714 Stücke: