1812B224K251CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_Middle_and_High_Voltage.pdf
Hersteller: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812B224K251CT Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 1812B224K251CT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812B224K251CT 1812B224K251CT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1359205.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 250V 10%