1812CC104KAZ2A\SB KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 600V/630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812CC104KAZ2A\SB KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 600V/630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 0.1 µF.
Preis | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1812CC104KAZ2A\SB | Hersteller : KYOCERA AVX |
Description: CAP CER SMDTolerance: ±10% Features: Soft Termination Packaging: Cut Tape (CT) Voltage - Rated: 600V/630V Package / Case: 1812 (4532 Metric) Temperature Coefficient: X7R Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: Boardflex Sensitive Thickness (Max): 0.087" (2.20mm) Capacitance: 0.1 µF |
auf Bestellung 1000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
1812CC104KAZ2ASB | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Cap Ceramic 0.1uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1812 FlexiTerm 125°C T/R |