Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1812HA101KAT1A
1812HA101KAT1A
1812HA101KAT1A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 100pF 3000V C0G 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1806
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812HA101KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1812, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812HA101KAT1A 1812HA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 100pF 3000V C0G 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 532
Mindestbestellmenge: 532
Mindestbestellmenge: 327
auf Bestellung 961 Stücke:
Mindestbestellmenge: 260
1812HA101KAT1A 1812HA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
1812HA101KAT1A 1812HA101KAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 100pF C0G 1812 1 0%
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 11
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar