Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J1K50393KXT
1812J1K50393KXT
1812J1K50393KXT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1812J1K50393KXT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 1500VDC 39NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Capacitance: 0.039 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J1K50393KXT Knowles Syfer
Description: 1812 1500VDC 39NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Capacitance: 0.039 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J1K50393KXT 1812J1K50393KXT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1812J1K50393KXT Description: 1812 1500VDC 39NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.039 µF