Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J2K00471JCT
1812J2K00471JCT
1812J2K00471JCT Knowles Syfer
Knowles_StackiCapDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2kV470pFC0G(NP0)1812 5percent
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J2K00471JCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 2KV C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 470 pF.
Weitere Produktangebote 1812J2K00471JCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J2K00471JCT 1812J2K00471JCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 470PF 2KV C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 470 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF