Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J3K00100JCT
1812J3K00100JCT
1812J3K00100JCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J3K00100JCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J3K00100JCT 1812J3K00100JCT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF