Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J3K00222MXT
1812J3K00222MXT
1812J3K00222MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J3K00222MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J3K00222MXT 1812J3K00222MXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF