Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J5000104KXT
1812J5000104KXT
1812J5000104KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J5000104KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J5000104KXT 1812J5000104KXT Hersteller : Syfer Technology kno_mlcc_catalog_1-24_r11_sm.pdf Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 500 Stücke:
1812J5000104KXT 1812J5000104KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 4249 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
1812J5000104KXT 1812J5000104KXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 0.1uF X7R 1812 10percent