Produkte > KNOWLES SYFER > 1812J6300223JGT
1812J6300223JGT
1812J6300223JGT Knowles Syfer
1812J6300223JGT.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 22nF 1812 C0G 5% Tol
auf Bestellung 4488 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812J6300223JGT Knowles Syfer
Description: CAP CER .022UF 630V C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 1812J6300223JGT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812J6300223JGT 1812J6300223JGT Hersteller : Knowles Syfer 1812J6300223JGT.pdf Description: CAP CER .022UF 630V C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF