Produkte > KNOWLES SYFER > 1812JA250471JKTSYX
1812JA250471JKTSYX
1812JA250471JKTSYX Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1812JA250471JKTSYX
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 250VAC C0GNP0 1812
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812JA250471JKTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 250VAC C0GNP0 1812, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 470 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812JA250471JKTSYX 1812JA250471JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1812JA250471JKTSYX Description: CAP CER 470PF 250VAC C0GNP0 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 470 pF