Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1812N222K202NX080T
1812N222K202NX080T
1812N222K202NX080T Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 2200PF 2KV C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812N222K202NX080T Knowles Novacap
Description: CAP CER 2200PF 2KV C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812N222K202NX080T 1812N222K202NX080T Hersteller : Knowles Syfer Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 2KV 10% 1812
auf Bestellung 1458 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
1812N222K202NX080T 1812N222K202NX080T Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 2200PF 2KV C0G/NP0 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF