Produkte > KYOCERA AVX > 1812PC102KAT1A
1812PC102KAT1A
1812PC102KAT1A KYOCERA AVX
TipAndRing.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 250V X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812PC102KAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 250V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1812PC102KAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812PC102KAT1A 1812PC102KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components tipandring.pdf Cap Ceramic 0.001uF 250V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 142 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
1812PC102KAT1A 1812PC102KAT1A Hersteller : AVX TipAndRing-1101725.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1000pF X7R 1812 10% Tol
auf Bestellung 1913 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
1812PC102KAT1A 1812PC102KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX TipAndRing.pdf Description: CAP CER 1000PF 250V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF