Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1812PC104KAT2A
1812PC104KAT2A
1812PC104KAT2A KYOCERA AVX Components
tipandring.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812PC104KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
1812PC104KAT2A 1812PC104KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components tipandring.pdf Cap Ceramic 0.1uF 250V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
1812PC104KAT2A 1812PC104KAT2A Hersteller : Kyocera AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 0.1uF X7R 1812 10 % Tip & Ring