Produkte > KYOCERA AVX > 1812SC562KAT1A
1812SC562KAT1A
1812SC562KAT1A KYOCERA AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5600 pF
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812SC562KAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 5600 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812SC562KAT1A 1812SC562KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.0056uF 1500V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 378 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 258
auf Bestellung 378 Stücke:
Mindestbestellmenge: 230
1812SC562KAT1A 1812SC562KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 5600 pF
auf Bestellung 2009 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
1812SC562KAT1A 1812SC562KAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500V 5600pF X7R 181 2 10%
auf Bestellung 356 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2