Produkte > KYOCERA AVX > 1812WA101KAT1A
1812WA101KAT1A
1812WA101KAT1A KYOCERA AVX
AVX_HV_MLCC-3084817.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5KV 100pF C0G 1812 10% Tol HV
auf Bestellung 1571 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812WA101KAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 2.5KV C0G/NP0 1812, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812WA101KAT1A 1812WA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 100PF 2.5KV C0G/NP0 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 1097 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
1812WA101KAT1A 1812WA101KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 100pF 2500V C0G 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
auf Bestellung 39 Stücke:
auf Bestellung 39 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 pF