Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y0500474METE03
1812Y0500474METE03
1812Y0500474METE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y0500474METE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 1812Y0500474METE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y0500474METE03 1812Y0500474METE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1812Y0500474METE03 1812Y0500474METE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet-1316268.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X2Y 50V 470nF 20% EMI Filter AEC-Q200