Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y0500474MSTE03
1812Y0500474MSTE03
1812Y0500474MSTE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 50VDC 470NF 20% X7R(2R1) AE
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y0500474MSTE03 Knowles Syfer
Description: 1812 50VDC 470NF 20% X7R(2R1) AE, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y0500474MSTE03 1812Y0500474MSTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters Description: 1812 50VDC 470NF 20% X7R(2R1) AE
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF