Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y0500474MXT
1812Y0500474MXT
1812Y0500474MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 338 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y0500474MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 1812Y0500474MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y0500474MXT 1812Y0500474MXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1812Y0500474MXT 1812Y0500474MXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 50V 470.00 nF 20% X7R (2R1) FlexiCap/Nickel Barrier